Hubert Pyskło

Wiceprezes i Założyciel fundacji Econverse
Hubert Pyskło
Econverse

bio

Hubert Pyskło to Wiceprezes i Założyciel fundacji Econverse, wspieranej m.in. przez InCredibles, LEGO, czy Google for Startups. Organizacja ta rozwija przedsiębiorczość wśród utalentowanych młodych osób (16-20 lat) poprzez serię największych i najbardziej rozbudowanych w Polsce symulacji tworzenia startupów.

Hubert jest również aktywnym inwestorem na rynku kryptowalut i technologii blockchain oraz założycielem firmy Token Studio. Firma zajmuje się wprowadzaniem zamożnych klientów indywidualnych na rynek inwestycji w tę technologię oraz analityką przy wykorzystaniu bezpośrednich danych z blockchain.

Dodatkowo, Hubert jest studentem Akademii Leona Koźmińskiego oraz Minerva University, które WURI uznało za najbardziej innowacyjny uniwersytet na świecie. Ten uniwersytet oferuje naukę w 7 miastach na przestrzeni 4 lat studiów (San Francisco, Seul, Tajpej, Hyderabad, Berlin, Buenos Aires i Londyn). Hubert studiuje biznes z elementami sztucznej inteligencji i data science.

Zobacz debaty:

Hubert Pyskło
Econverse

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie