Irena Pichola

Lider Sustainability Consulting Central Europe, Deloitte
Irena Pichola
Deloitte

bio

Irena Pichola posiada 20-letnie doświadczenie zawodowe. W Deloitte jest partnerem odpowiedzialnym za doradztwo w obszarze zrównoważonego rozwoju w Europie Środkowej. Jest także liderem sektora publicznego w Deloitte w Polsce, a od 2019 globalnie koordynuje tematy zrównoważonego rozwoju w networku Smart City Deloitte. W trakcie swojej pracy zawodowej wspólnie z zespołem dostarczyła ponad 500 projektów w Polsce i w regionie Europy Środkowej. Kierowała złożonymi projektami dotyczącymi m.in. opracowywania strategii CSR, analiz relacji z interesariuszami, strategicznego planowania promowania inwestycji dotyczących zrównoważonego rozwoju oraz strategii w zakresie wydajności energetycznej. Bierze aktywny udział w pracach międzynarodowych organizacji zajmujących się problematyką zrównoważonego rozwoju, m.in. GRI, WBCSD, CSR Europe. Jest Członkiem Narodowego Forum ds. Społecznej Odpowiedzialności Biznesu przy polskim rządzie. Prowadzi wykłady ze strategii CSR na Akademii Leona Koźmińskiego. Irena jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz studiów podyplomowych na Akademii Leona Koźmińskiego. Posiada certyfikat CIM (Chartered Institute of Marketing) oraz certyfikat ukończenia Programu Future Leaders organizowanego przez World Business Council of Sustainable Development. Ukończyła prestiżowy Advance Management Program w IESE w Barcelonie. Jest autorką wielu publikacji poświęconych zrównoważonemu rozwojowi i społecznej odpowiedzialności biznesu.

Zobacz debaty:

Irena Pichola
Deloitte

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie