Izabela Kochańska-Lubowiecka

Digital Business Director, Provident Polska
Izabela Kochańska-Lubowiecka
Provident Polska

bio

Izabela Kochańska-Lubowiecka posiada bogate doświadczenie w sektorze fintech oraz bankowym, dzięki któremu świetnie rozumie potrzeby klientów i trendy rynkowe i jest w stanie przełożyć je na konkretnie działania. Zanim dołączyła do Providenta, zajmowała stanowisko Digital Sales and Partnerships Head w firmie Kreditech, gdzie odpowiadała za współpracę z kluczowymi partnerami oraz sprzedaż w kanałach online i e-commerce. Wcześniej pracowała także jako Sales and Marketing Head w fintechu Twino oraz piastowała stanowisko Dyrektora Marketingu w banku  Raiffeisen Bank oraz Dyrektora Komunikacji Marketingowej w banku Citi Handlowy. W wolnym czasie zajmuje się doradzaniem polskim start-upom w ich drodze do sukcesu.

Izabela Kochańska-Lubowiecka
Provident Polska
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie