Jacek Szugajew

President of the Management Board, Kredobank
Jacek Szugajew
Kredobank

bio

Ponad 32 lata doświadczenia w bankowości. Od ponad dwóch lat jest Prezesem Zarządu KredoBanku wchodzącego do Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego. Kryzysowy top menedżer, który stał na czele KredoBanku w czasie pandemii COVID-19 i wojny w Ukrainie. W latach zarządzania Jacka Szugajewa bankiem zysk KredoBanku wzrósł prawie dwukrotnie.
Magister Uniwersytetu Sztokholmskiego (Szwecja) w dziedzinie bankowości i finansów. Uzyskał wykształcenie z zakresu doskonalenia zawodowego w Szkole Biznesu w Londynie – London Business School (Wielka Brytania) i Szkole Biznesu Harvard Business School Uniwersytetu Harvarda (Stany Zjednoczone).

Jacek Szugajew
Kredobank

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie