Jakub Bogusz

Dyrektor Banku odpowiedzialny za obszar Sales&Services, ING Bank Śląski S.A.
Jakub Bogusz
ING Bank Śląski S.A.

bio

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Swoją karierę zawodową rozpoczął w 2000 roku w Pionie Bankowości Detalicznej Banku Handlowego w Warszawie S.A. W 2007 roku dołączył do zespołu ING TFI (obecnie Goldman Sachs Group) jako Dyrektor Sprzedaży zarządzając obszarem sprzedaży funduszy inwestycyjnych przez 10 lat. Pracę w strukturach ING Banku Śląskiego S.A. rozpoczął w 2017 roku jako Dyrektor Departamentu Bankowości Doradczej zarządzając segmentami Private Banking i Wealth Management. Od 2020 roku pełnił funkcję Dyrektora Regionalnego do stycznia 2023 roku, kiedy objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego Siecią Detaliczną ING.

Zobacz debaty:

Jakub Bogusz
ING Bank Śląski S.A.

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie