Jakub Kiwior

Dyrektor Zarządzający Visa w regionie Europy Środkowo-Wschodniej
Jakub Kiwior
Visa

bio

Menedżer i ekspert branży finansowej z ponad 20-letnim stażem, jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskiej branży płatniczej. W Visa zatrudniony od 2007 roku, gdzie najpierw był szefem sprzedaży, a później pełnił funkcję country managera w Polsce. Następnie awansował do struktur międzynarodowych organizacji, gdzie sprawował funkcję dyrektora marketingu i rozwoju biznesu na Europę Centralną i Wschodnią. Od stycznia 2018 r. był dyrektorem zarządzającym Visa na Polskę i Węgry. Zanim trafił do organizacji Visa, doświadczenie zdobywał, pracując w Banku Pekao oraz firmach eService Novitus. Obecnie pełni funkcję dyrektora zarządzającego Visa w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Jest absolwentem kierunku Finanse i Bankowość Akademii Ekonomicznej w Krakowie (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny), uzyskał również dyplom Executive MBA z RSM Erasmus University na Uniwersytecie Gdańskim.

Współtwórca i członek rady nadzorczej, a od września 2019 przewodniczący Rady Fundacji Polska Bezgotówkowa, zarządzającej ogólnokrajowym programem upowszechnienia i promocji obrotu bezgotówkowego w Polsce. Efektywnie koordynował współpracę bardzo szerokiego grona podmiotów – prywatnych firm, organizacji sektorowych, przy wsparciu polskiego państwa (Ministerstwa Finansów). Od 2018 roku Jakub Kiwior jest również członkiem zarządu Fundacji Digital Poland.

Jakub Kiwior od lat stale angażuje się w promowanie i rozwój obrotu bezgotówkowego m.in. poprzez aktywny udział w konferencjach, debatach i spotkaniach branżowych poświęconych rynkowi płatności cyfrowych. Autor wielu wypowiedzi i artykułów eksperckich publikowanych na łamach najważniejszych polskich mediów biznesowych, np. Business Insider, Forbes, Puls Biznesu.

Jakub Kiwior
Visa
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie