Jakub Mączyński

Student Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, autor eseju pt. Dawno, dawno temu, za górami, za lasami…
Jakub Mączyński
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

bio

Jakub Mączyński (ur. 10 maja 1996 roku w Chmielniku) – absolwent stacjonarnych studiów magisterskich o kierunku Bankowości i Zarządzania Ryzykiem, specjalność Bankowość zaawansowana oraz studiów licencjackich Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Coroczny stypendysta nagrody Rektora dla najlepszych studentów UEK. Uczestnik wielu zagranicznych konferencji naukowych w tym m.in. w Bratysławie i Frankfurcie nad Menem. Posiadacz Europejskiego Certyfikatu Bankowca. Dwukrotny Akademicki Wicemistrz Polski w futsalu mężczyzn. Aktywny członek Koła Naukowego Bankowości i Akademickiego Związku Sportowego. Autor rozdziału w monografii naukowej pt. „Wybrane problemy współczesnej bankowości” oraz e-booka pt. „6 sposobów ochrony kapitału przed inflacją.”Uczestnik programu Transekonomik, studiujący w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, autor pracy dyplomowej na temat determinant wyboru jednostek uczestnictwa otwartych funduszy inwestycyjnej jako formy alokacji kapitału Polaków. Pasjonat bankowości, rynków kapitałowych i sportu.

Zobacz debaty:

Jakub Mączyński
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie