Janusz Miszczak

Partner EY, Risk Consulting
Janusz Miszczak
EY Polska

bio

Doradca z 15-letnim, międzynarodowym doświadczeniem zawodowym z zakresu zarządzania ryzykiem finansowym. Kieruje pracą Zespołu Ryzyka Finansowego i Analityki w EY Consulting. Przed dołączeniem do EY pracował w między innymi w departamencie skarbu banku należącego do globalnej grupy kapitałowej.

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku informatyka i ekonometria.

Posiada tytuł Chartered Financial Analyst.

Uczestnik licznych prestiżowych szkoleń i kursów.

Ceniony prelegent na konferencjach adresowanych dla sektora finansowego.

Zobacz debaty:

Janusz Miszczak
EY Polska

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie