Joanna Gałajda

Manager w kancelarii, EY Law
Joanna Gałajda
EY Law

bio

Manager w kancelarii EY Law Tałasiewicz, Zakrzewska i wspólnicy. Joanna specjalizuje się w prawie nowych technologii, w tym w szczególności we wdrożeniach informatycznych, cloud computingu, cybersecurity i AI. Posiada 8-letnie doświadczenie we wdrażaniu technologii chmurowej na rynkach regulowanych w Polsce i w Europie. Doradza klientom sektora IT, sektora finansowego i energetycznego. Aktywnie współpracuje z technologicznymi liniami usługowymi EY, wspierając zespoły Cybersecurity i Technology w prawnych aspektach projektów transformacji cyfrowych. Brała udział w pracach grupy roboczej ds. IOT w Ministerstwie Cyfryzacji. Jest stałym mówcą na konferencji IT, a także gościnnym wykładowcą na Studiach Podyplomowych Uczelni Łazarskiego – Prawo w biznesie o nowych technologiach. Joanna jest prawnikiem rekomendowanym przez Legal500 w kategorii TMT. Joanna zdobyła tytuł LL.M. amerykańskiej uczelni Illinois Institute of Technology. Współautorka licznych publikacji z zakresu prawa nowych technologii. Obecnie doktorantka na ALK, przygotowująca rozprawę z zakresu cyberbezpieczeństwa.

Zobacz debaty:

Joanna Gałajda
EY Law
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie