Joanna Jabłońska-Białowąs

Chief Customer Officer, Santander Bank Polska S.A.
Joanna Jabłońska-Białowąs
Santander Bank Polska S.A.
LinkedIn

bio

Najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego ( odważnego ) kroku”. Ten cytat oddaje podejście Joanny do życia i odzwierciedla dotychczasowe doświadczenia. Często podejmuje się realizacji pionierskich przedsięwzięć. Kwestionuje status quo, by poprawiać doświadczenia klientów i efekty biznesowe. Entuzjastka i propagatorka niestandardowych rozwiązań opartych na potrzebach użytkowników. Łączy wiedzę zdobytą w pracy w globalnych korporacjach (m.in. w Citibank, BGŻ BNP Paribas, Alior Bank, Santander Bank Polska) z doświadczeniami podróżniczki w góry zarówno Tatry jak i Himalaje. Ma ponad 10 letnie doświadczenie w budowaniu strategii jakości w sektorze finansowym. Zawsze angażuje się w procesy zmian metodą zrównoważonego rozwoju przez pryzmat długoterminowych celów i marzeń. Swoja rolę w Santander Banku  postrzega jako „ zaszczepiacz „ podejścia human-centred poprzez redukcję nieprzyjaznych procesów i budowę doświadczeń klienta w sposób zaskakujący i systemowy. Jest absolwentką Politechniki Śląskiej w Gliwicach i studiów MBA w Warszawie z zakresu Zarządzania PURPOSE & VISION STRATEGIC THINKING DISRUPTIVE BUSINESS MODELS.

Zobacz debaty:

Joanna Jabłońska-Białowąs
Santander Bank Polska S.A.
LinkedIn
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie