Joanna Łąka-Wałach

Dyrektor Sprzedaży, Lux Med. Ubezpieczenia
Joanna Łąka-Wałach
Lux Med. Ubezpieczenia

bio

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego – kierunek lingwistyka stosowana oraz Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej – podyplomowe studia MBA. Na rynku ubezpieczeniowym od 1998 roku, najpierw 13 lat w Amplico Life/MetLife w sprzedaży grupowych ubezpieczeń na życie, potem ponad 10 lat w w Generali Życie, gdzie przez ostatnie 8 lat lat pełniła funkcję Dyrektora Departamentu Sprzedaży Ubezpieczeń na Życie. W Generali zarządzała sprzedażą ubezpieczeń na życie w segmentach klienta indywidualnego, MŚP oraz korporacyjnego, przez wszystkie kanały dystrybucji. Od maja 2022 Dyrektor Sprzedaży w Lux Med. Ubezpieczenia, gdzie odpowiada przede wszystkim za sprzedaż ubezpieczeń szpitalnych, ale także pozostałych produktów z oferty oraz za marketing, produkt i kontraktowanie szpitali.  Prywatnie mama dwójki dzieci, właścicielka ośmiomiesięcznego golden retrievera, pasjonatka jeździectwa i dobrej kuchni.

Joanna Łąka-Wałach
Lux Med. Ubezpieczenia
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie