Karol Kowalczyk

Członek Akademii EKF, Wiceprezes w Fundacja Nowy Głos
Karol Kowalczyk
Fundacja Nowy Głos

bio

Nazywam się Karol Kowalczyk i jestem studentem ekonomii na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Rzeczą którą można o mnie powiedzieć na pewno to to, że pasjonuję się wystąpieniami publicznymi. W szczególności są to debaty oksfordzkie, w których regularnie biorę udział od pierwszej klasy liceum. Od tamtej pory mam ich za sobą już kilka setek. Aktualnie tworzę na swoim uniwersytecie środowisko skupione wokół tematyki debat. Realizuję to za pomocą koła naukowego, którego jestem prezesem. Działam też ogólnopolsko – jako wiceprezes Fundacji Nowy Głos trenuję uczniów i sędziuję debaty na turniejach w całej Polsce. Oprócz tego jestem pasjonatem książek, szczególnie tych dotyczących rozwoju osobistego i psychologii. Ważnym tematem jest dla mnie katastrofa klimatyczna, aktualnie zdobywam wiedzę z tego zakresu, aby kiedyś móc uświadamiać innych o skali tego zjawiska i problemach jakie może to wygenerować. Staram się również dostosować swoje życie do celów klimatycznych, nawet na bardzo przyziemnym poziomie – nie jem mięsa i kupuję ubrania z drugiej ręki.

Karol Kowalczyk
Fundacja Nowy Głos

Zobacz również

Organizator:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Honorowi:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Akademiccy:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy6 - 8 czerwca 2022

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie