Karolina Czyżnikowska

Studentka Dyplomowych Studiów Finansów, Rachunkowości i Ubezpieczeń na Uniwersytecie Warszawskim, autorka eseju pt. "Digitalizacja w bankowości – bank zwinny jak Revolut i bogaty jak Google"
Karolina Czyżnikowska
Uniwersytet Warszawski

bio

Karolina Czyżnikowska – studentka II roku Dyplomowych Studiów Finansów, Rachunkowości i Ubezpieczeń na Uniwersytecie Warszawskim. Stypendystka Rektora UW. W latach 2018-2019 członek, a 2019-2020 członek zarządu Koła Naukowego Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW, w ramach którego współorganizowała liczne prelekcje oraz warsztaty dla studentów. Przedmiotem jej zainteresowań jest rynek kapitałowy oraz polityka gospodarcza, natomiast prywatnie jej pasją jest brush lettering oraz bullet journaling.

Karolina Czyżnikowska
Uniwersytet Warszawski
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie