Karolina Górecka

Senior Manager, Cloud Competency Lead, EY Polska
Karolina Górecka
EY Polska

bio

Doświadczony lider w obszarze rozwiązań chmurowych. Doradza w zakresie strategii oraz buduje i prowadzi zespoły które ją realizują.

W ramach organizacji EY Karolina kieruje zespołem zajmującym się doradztwem technologicznym w zakresie chmury obliczeniowej i wdrożeniami rozwiązań chmurowych, a także buduje kluczowe lokalne sojusze z Partnerami.

Prowadzi zarówno inicjatywy związane ze strategią i rozwojem biznesu, jak i złożone, międzynarodowe projekty transformacyjne dla Klientów.

Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Executive MBA na The Université du Québec à Montréal (UQAM) oraz Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (SGH)

Karolina Górecka
EY Polska
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie