Karolina Hytrek-Prosiecka

dziennikarka Gazeta.pl
Karolina Hytrek-Prosiecka
dziennikarka Gazeta.pl

bio

Dziennikarka zajmująca się tematyką gospodarczą oraz polityczną, przez ponad 10 lat związana z telewizją TVN. Była reporterka newsowa polskiej filii największego na świecie kanału poświęconego tematyce ekonomicznej – CNBC. Regularnie przygotowywała materiały do głównego wydania Faktów TVN. Obecnie jest gospodarzem cyklu „Poranna rozmowa” w portalu gazeta.pl oraz „Studio Biznes” w gazeta.pl Członek jury ogólnopolskiego konkursu „Podcast roku”. Trener dobrej komunikacji.

Przez kilka lat funkcjonowała poza aktywnym dziennikarstwem, odpowiadała za komunikację w największej w Polsce spółce organizującej profesjonalne rozgrywki piłkarskie. Prowadzony przez nią zespół otrzymał pierwszy raz w historii Nagrodę Biznesu Sportowego za dynamicznie prowadzone social media. Prowadziła prace związane z komunikacją sportu kobiet w ramach medialnej grupy roboczej przy Komisji Sportu Kobiet, w Polskim Komitecie Olimpijskim (PKOL). Zarządzała jednym z największych portali informacyjnych branży healthcare. Stypendystka Departamentu Stanu w ramach prestiżowego programu dla kobiet przedsiębiorczych.

Zobacz debaty:

Karolina Hytrek-Prosiecka
dziennikarka Gazeta.pl

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie