Katarzyna Iwanoska

Strateżka biznesu i skutecznej komunikacji, blogerka
Katarzyna Iwanoska

bio

Strateżka biznesu i skutecznej komunikacji. Mistrzyni Linkedin według Forbes Woman Polska. 5 krajów, 26 lat w biznesie, z czego 17 w sektorze finansowym. Specjalizuje się w rynku klienta premium i strategiach sprzedaży wartości dla klienta. Buduje silne marki i dochodowe biznesy.
Szkoli i doradza, jak budować zyskowne i skuteczne strategie w biznesie, jak sprawić, aby klienci pożądali produktów i chcieli je kupować od Ciebie. Pomaga ustawić procesy w firmie tak, żeby służyły klientowi, a także przynosiły zyski dla właścicieli. CX/HX Geek & Neuroscience Lover. Relaksuje się pisząc bloga finanseodkuchni.pl. Tworzy autorski cykl “OszczędzaMY” dla stacji TVN.

Zobacz debaty:

Katarzyna Iwanoska
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie