Katarzyna Kurkowska-Szczechowicz

Prezes Zarządu PKO Banku Hipotecznego
Katarzyna Kurkowska-Szczechowicz
PKO Bank Hipoteczny

bio

Od 24 lat związana z rynkiem finansowym. Od 2012 r. w strukturach PKO Banku Polskiego, pełniła funkcję Dyrektora Centrum Ryzyka a następnie Dyrektora Departamentu Audytu Wewnętrznego.
Uczestniczyła w wielu projektach w tym m.in. projekcie tworzenia PKO Banku Hipotecznego oraz projekcie mającym na celu stworzenie modelu audytu opartego na metodyce ciągłej oceny ryzyka i mechanizmów kontrolnych z wykorzystaniem metod statystycznych i sztucznej inteligencji. Była odpowiedzialna za wdrażanie nowych procesów, w tym rozwiązań wykorzystujących metody statystyczne oraz robotykę.

Posiada wieloletnie doświadczenie menadżerskie. Pełniła liczne funkcje kierownicze w instytucjach rynku finansowego w tym m.in. jako Dyrektor Departamentów Ryzyka. Jako Manager w E&Y realizowała projekty dla podmiotów z sektora finansowego. Wieloletni członek Komitetów Ryzyka.

Była również członkiem Rady Nadzorczej Biura Informacji Kredytowej. Odbyła szereg szkoleń zarówno w kraju jak i zagranicą.
Posiada tytuł magistra ekonomii zdobyty w Szkole Głównej Handlowej na Kierunku Finanse i Bankowość oraz tytuł magistra prawa uzyskany na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jest absolwentką Executive MBA Program w Aalto University.

Katarzyna Kurkowska-Szczechowicz
PKO Bank Hipoteczny
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie