Katarzyna Majchrzak

Członek Zarządu Templeton Asset Management (Poland) TFI S.A. oraz Franklin Templeton Investments Poland Sp. z o. o.
Katarzyna Majchrzak
Templeton Asset

bio

Członek Zarządu Templeton Asset Management (Poland) TFI S.A. oraz Franklin Templeton Investments Poland Sp. z o. o., spółki będącej globalnym centrum usług wspólnych grupy Franklin Templeton.

Członek Rady Izby Zarzadzających Funduszami i Aktywami.

Wspiera równouprawnienie oraz różnorodność (Diversity and Inclusion) w biznesie jako co-liderka grupy Women@franklintempleton oraz członek Diversity&Inclusion@franklintempleton.

Posiada 19-letnie doświadczeniee w branży finansowej. Ekspert w zakresie transgranicznych zagadnień prawa rynku kapitałowego, w tym tworzenia i transgranicznej dystrybucji produktów UCITS i AFI, regulacji MiFID, ładu korporacyjnego i compliance, a także przekształceń własnościowych na rynku europejskim. Posiada doświadczenie w zakresie tworzenia produktów w Luksemburgu, Irlandii i na Kajmanach dystrybuowanych transgranicznie w UE i poza UE, w szczególności w Azji.

Prowadziła wiele transgranicznych programów z zakresu prawa, compliance, operacji, ładu korporacyjnego, oraz projektów łączących wymagania prawne z wymaganiami biznesowymi np związanych z Brexit.

Wspiera globalne działania firmy w obszarze prawnym nadzorując operacje w Polsce, Szwajcarii, Lichtensteinie, Czechach, Słowacji, na Węgrzech, w krajach skandynawskich, krajach bałtyckich i Holandii.

Absolwentka Wydziału Prawa, Studiów podyplomowych Europejskiego Prawa Bankowego INP PAN oraz International MBA Programme Uniwersytetu Warszawskiego (Centre for Management Training).

Katarzyna Majchrzak
Templeton Asset
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie