Katarzyna Średzińska

Senior Manager, Sustainability Consulting Central Europe, Deloitte
Katarzyna Średzińska
Deloitte

bio

Jest doradcą w zakresie zrównoważonego rozwoju. W zespole Sustainability& Economics Central Europe specjalizuje się w projektach strategicznych, w których doradza firmom z różnych branż w zakresie budowania strategii w oparciu o czynniki ESG (z ang. czynniki środowiskowe, społeczne i ład korporacyjny). Dodatkowo Katarzyna jest ekspertem w zakresie raportowania zintegrowanego i klimatycznego, spełniającego wymagania dostępnych na rynku standardów.

Katarzyna Średzińska
Deloitte
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie