Kazimierz Klonecki

Lider Działu Zarządzania Ryzykiem Informatycznym w EY
Kazimierz Klonecki
EY

bio

Kazimierz Klonecki kieruje Zespołem Zarządzania Ryzykiem Informatycznym w EY. Jest także Liderem Zespołów cyberbezpieczeństwa w regionie Europy Centralnej, Wschodniej i Południowo-Wschodniej oraz Azji Centralnej
Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów krajowych, regionalnych oraz globalnych w obszarze doradztwa biznesowego i ryzyka informatycznego dla największych klientów z wielu sektorów gospodarki. Jest także prelegentem podczas debat i konferencji w obszarze cyberbezpieczeństwa.

Kazimierz jako Lider zespołu Zarządzania Ryzykiem IT pomaga klientom rozumieć wpływ bezpieczeństwa informatycznego oraz cyberbezpieczeństwa na ich procesy biznesowe oraz tworzyć odpowiednie strategie bezpieczeństwa IT.

Jako doświadczony ekspert w zakresie Zarządzania Ryzykiem Kazimierz posiada ogromne doświadczenie w obszarach:

  • Zarządzania ryzykiem cyberbezpieczeństwa,
  • Wdrażania zintegrowanych rozwiązań zapobiegających wyciekom danych (DLP),
  • Ochrony danych osobowych,
  • Audytu IT (w tym audyty atestacyjne: ISAE3402, SSAE18, SOC2, WebTrust),
  • Ciągłości działania.

Absolwent Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej. Uzyskał też certyfikaty CISA – Certified Information Systems Auditor, oraz CRISC – Certified in Risk and Information Systems Control.

Jest uznanym prelegentem podczas debat i konferencji w obszarze cyberbezpieczeństwa.

Kazimierz Klonecki
EY
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie