Konrad Jezierski

Dyrektor ds. Retail – eobuwie.pl S.A., dyrektor rozwoju kanału omnichannel w CCC.eu
Konrad Jezierski
eobuwie.pl S.A./CCC.eu

bio

Z sektorem retail oraz nowymi technologiami związany od 15 lat. Wcześniej zdobywał doświadczenie w takich firmach jak: LPP, Inditex, TK Maxx czy Trespass. W swojej pracy nastawiony na zrozumienie potrzeb klienta. Poznaje jego preferencje i analizuje bariery, które konsumenci napotykają podczas ścieżki zakupowej. Zaangażowany w szereg przełomowych projektów: m.in. we wprowadzenie RFID do sklepów Zara czy inaugurację działalności TK Maxx na rynku polskim. Jest współtwórcą szeroko nagradzanego konceptu sklepów eobuwie.pl, w CCC odpowiada za projekty omnichannel, nakierowane na klienta i jego komfort, esize.me, kioski internetowe, SDD oraz odroczone płatności w sklepach stacjonarnych. Czas wolny spędza z rodziną. Jest też pasjonatem dobrych motocykli.

Konrad Jezierski
eobuwie.pl S.A./CCC.eu
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie