Krystian Kamyk

Partner i Dyrektor Zarządzający Kearney w Warszawie
Krystian Kamyk
Kearney

bio

Karierę zawodową rozpoczynał w bankowości, by po niedługim czasie związać się z branżą konsultingową, w ramach której przez 15 lat realizował międzynarodowe projekty (Polska, CEE, Europa i rynki wschodzące w Azji i Australii).

W roku 2009 dołączył do Kearney – jednej z czołowych na świecie firm doradztwa strategicznego. Od roku 2020 jest partnerem firmy i dyrektorem zarządzającym jej biura w Warszawie.

Specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu programów transformacji strategicznej dla branż usługowych, takich jak m.in.: bankowość, ubezpieczenia, telekomunikacja i technologia. W swojej pracy wspiera firmy w dynamicznym wzroście, wchodzeniu na nowe rynki, fuzjach i przejęciach oraz transformacji modelu biznesowego i operacyjnego pod kątem efektywności. W ciągu ostatnich pięciu lat zrealizował wiele projektów związanych z transformacją przedsiębiorstw w kierunku filozofii ESG (od dekarbonizacji energetyki, po zrównoważone finanse i nowe modele podejmowania decyzji).

Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie studiował na kierunkach: „Zarządzanie” oraz „Finanse i Bankowość”. Studiował również w NEIU w Chicago („Change Management Program”) oraz Cambridge („Sustainable Finance Program”).

Krystian Kamyk
Kearney

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie