Krzysztof Nowak

Dyrektor Departamentu Zintegrowanego Zarządzania Ryzykiem, Bank Pekao S.A.
Krzysztof Nowak
Bank Pekao S.A.

bio

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w bankowości i consultingu. Specjalizuje się w tematyce ryzyka kredytowego, płynności, rynkowego i operacyjnego. Realizował projekty kompleksowych zmian regulacyjnych, wdrożeń metod zaawansowanych wyznaczania wymogów kapitałowych, czy też dużych zmian systemowych. Od 10 lat związany z bankiem Pekao S.A., gdzie początkowo kierował departamentem nadzorującym ryzyko finansowe, a w kolejnych latach poszerzał zakres odpowiedzialności o ryzyko operacyjne, adekwatność kapitałową (wyznaczenie wymogów kapitałowych), ryzyko kredytowe (odpisy kredytowe i kontrola portfelowa) oraz w ostatnim czasie niezależną kontrolę ryzyka cyberbezpieczeństwa. Członek komitetów nadzorujących najistotniejesze ryzyka w Banku (m.in. ALCO i KRO).

Krzysztof Nowak
Bank Pekao S.A.
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie