Krzysztof Spychała

Partner w dziale Financial Crime, EY
Krzysztof Spychała
EY Polska

bio

Partner EY, lider w regionie Europy Centralnej, Wschodniej i Południowo-Wschodniej oraz Azji Centralnej kierujący zespołem zarządzania zgodnością (Compliance) w obszarze przeciwdziałania przestępczości finansowej. Ma ponad 15-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów krajowych, regionalnych oraz globalnych w dziedzinie doradztwa biznesowego dla największych klientów z sektora bankowego i rynków kapitałowych. Łączy praktyczną wiedzę branżową z ustrukturyzowanym podejściem do budowania strategii i projektowania programów przeciwdziałania przestępczości finansowej, wdrażania efektywnych modeli operacyjnych, doskonalenia procesów i prowadzenia projektów naprawczych wykorzystując do tego celu narzędzia analityczne i nowoczesne technologie.

Jako doświadczony ekspert w zakresie przeciwdziałania przestępczości finansowej specjalizuje się w obszarach:

– Poznaj swojego klienta (KYC)

– Monitorowanie transakcji

– Sankcje międzynarodowe i polskie

– Raportowanie informacji podatkowej (FATCA/CRS)

– Technologia, analityka, sztuczna inteligencja i automatyzacja procesów AML/KYC

Absolwent Wydziału Elektroniki i Telekomunikacji Politechniki Szczecińskiej oraz Finansów i Bankowości Szkoły Głównej Handlowej.

Zobacz debaty:

Krzysztof Spychała
EY Polska

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie