Łukasz A. Olszewski

Dyrektor generalny oddziału w Polsce oraz dyrektor rozwoju biznesu na Europę Środkową i Wschodnią, Turcję, Grecję i Ukrainę w S&P Global Ratings
Łukasz A. Olszewski
S&P Global Ratings

bio

Łukasz A. Olszewski jest Dyrektorem Generalnym oddziału S&P Global Ratings w Polsce oraz Dyrektorem Rozwoju Biznesu w zespole EMEA S&P Global Ratings odpowiedzialnym za budowanie relacji z klientami korporacyjnymi, instytucjami finansowymi, firmami ubezpieczeniowymi oraz instytucjami publicznymi w regionie Europy Środkowej i Wschodniej, Turcji, Grecji i Ukrainie.
Łukasz A. Olszewski dołączył do S&P Global Ratings w maju 2015 roku, wcześniej był dyrektorem bankowości inwestycyjnej w PKO BP oraz Citibanku Handlowym, w którym współtworzył reaktywowany departament bankowości inwestycyjnej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywał także w San Francisco i Londynie, gdzie przez 6 lat pracował dla Citibanku oraz Standard Banku w departamentach ‘Corporate Finance’ oraz ‘Debt Capital Markets’, będąc odpowiedzialnym za region CEEMEA. W swojej karierze uczestniczył w znaczących transakcjach M&A, ECM oraz DCM w Polsce i w regionie.
Łukasz A. Olszewski zdobył wykształcenie wyższe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Ponadto studiował na NYU Stern School of Business w Nowym Jorku oraz ukończył studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest wpisany na listę ‘FCA approved investment advisors’.

Zobacz debaty:

Łukasz A. Olszewski
S&P Global Ratings
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie