Łukasz Ciećwierz

Head of Cloud, Allianz
Łukasz Ciećwierz
Allianz

bio

Łukasz Ciećwierz pełni funkcję Head of Cloud w organizacji Aviva/Allianz Polska od 2021 r. , gdzie wspiera proces transformacji cyfrowej opartej na adopcji chmury publicznej przy współpracy z zarządem oraz dyrektorami. Odpowiada za realizację strategii chmurowej począwszy od etapu planowania po finalizację kluczowych projektów IT.

Od ponad 7 lat na stanowiskach kierowniczych zarządza rozproszonymi zespołami IT oraz działami rozwoju i utrzymania infrastruktury chmurowej.

Ekspert IT posiadający ponad 12-letnie doświadczenie we wdrażaniu technologii AWS, Google Cloud i Microsoft dla największych przedsiębiorstw z sektora bankowego, telekomunikacyjnego i ubezpieczeniowego na całym świecie. W latach 2015 – 2021 związany z firmami konsultingowymi i integratorami IT. Manager i lider zespołu Accenture odpowiedzialnego m.in. za budowę pierwszej landing zone w polskiej instytucji finansowej.

Mentor oraz trener IT wielu krajowych inicjatyw mających na celu digitalizację osób wykluczonych.

Absolwent wydziału Elektroniki i Telekomunikacji Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie.

Certyfikowany specjalista z zakresu zarządzania projektami (SAFe), operacji IT (Leadership DevOps), a także tworzenia architektury chmurowej (Microsoft Azure i GCP).

Orędownik kultury Agile i DevSecOps.

Łukasz Ciećwierz
Allianz
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie