Łukasz Dylewski

Dyrektor, Data Science & AI Leader, KPMG
Łukasz Dylewski
KPMG

bio

Łukasz posiada 10-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze Zaawansowanej Analityki, Data Science oraz Machine Learning. Zdobywał je, pracując w międzynarodowych firmach analitycznych, realizując projekty dla największych organizacji w Polsce i na świecie. Specjalizuje się w budowaniu strategii, zarządzaniu procesami oraz tworzeniu aplikacji opartych o sztuczną inteligencję. Na swoim koncie posiada portfolio kilkudziesięciu dużych projektów wykorzystujących artificial intelligence („AI”) do budowania przewagi konkurencyjnej w branżach Finance, Retail oraz FMCG. W KPMG Łukasz odpowiada za obszar Data Science & AI. Głównym zadaniem Łukasza i zespołu jest doradztwo oraz tworzenie rozwiązań dla naszych Klientów wykorzystujących uczenie maszynowe i zaawansowaną analitykę danych.

Zobacz debaty:

Łukasz Dylewski
KPMG

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie