Maciej Gawinecki

Partner I Dyrektor Zarządzający Kearney IGNITE
Maciej Gawinecki
Kearney IGNITE

bio

Maciej Gawinecki jest Partnerem w biurze warszawskim i Dyrektorem Zarządzającym globalnej praktyki innowacji Kearney Ignite. Posiada
20-letnie doświadczenie w doradztwie strategicznym i operacyjnym w branżach usługowych, koncentrując się na innowacjach i transformacji opartej na kliencie. Jest ekspertem w bankowości detalicznej oraz płatności. Kształtował strategię i realizował transformacje dla wiodących banków, firm telekomunikacyjnych, FMCG, farmaceutycznych oraz energetycznych w Polsce i Europie, w tym międzynarodowych korporacji z listy Fortune Global 500. Pasjonuje go wspieranie przedsiębiorstw w szukaniu pomysłów na rozwój poprzez koncentrację na kliencie i budowanie nowych linii biznesowych.
Przed dołączeniem do Kearney był konsultantem w Accenture i analitykiem finansowym w Procter & Gamble. Pracował również dla Compaq Computer Corporation i Nortel. Jest absolwentem National University of Ireland i Politechniki Warszawskiej. Ukończył również podyplomowe studia finansowe w Szkole Głównej Handlowej. Jest współautorem dwóch książek biznesowych: Wyzwania bankowości detalicznej oraz Przedsiębiorstwo przyszłości.

Zobacz debaty:

Maciej Gawinecki
Kearney IGNITE

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie