Magdalena Pyzik

Partner w Departamencie Korporacyjnym Kancelarii Rymarz Zdort Maruta
Magdalena Pyzik
Rymarz Zdort Maruta

bio

Magdalena Pyzik-Waląg jest adwokatem, licencjonowanym doradcą restrukturyzacyjnym, członkiem Krajowej Rady Doradców Restrukturyzacyjnych i partnerem w departamencie korporacyjnym kancelarii Rymarz Zdort Maruta, gdzie kieruje praktyką restrukturyzacji i upadłości. Specjalizuje się w prawie upadłościowym, restrukturyzacyjnym i prawie spółek. Ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w obsłudze złożonych transakcji krajowych i międzynarodowych oraz w dziedzinie restrukturyzacji i upadłości, dzięki któremu odgrywała wiodącą rolę w kilku z największych restrukturyzacji w Polsce. W swojej praktyce ponadto koncentruje się na transakcjach fuzji i przejęć, zwłaszcza z udziałem spółek publicznych, oraz na niepublicznych inwestycjach kapitałowych (private equity). Doradzała wiodącym graczom na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych przy realizacji znaczących transakcji z zakresu fuzji i przejęć oraz niepublicznych inwestycji kapitałowych (private equity) w Polsce. Do grona obsługiwanych przez nią klientów należą największe spółki publiczne i prywatne z różnych sektorów gospodarki, w tym z branży biotechnologicznej, chemicznej, telekomunikacyjnej, mediów, energetycznej, motoryzacyjnej oraz budowlanej. W prestiżowym rankingu prawniczym, Chambers and Partners w 2023 roku Magdalena Pyzik-Waląg została rekomendowana w Band 4 w dziedzinie restrukturyzacji i upadłości. W innym prestiżowym rankingu, The Legal 500, w 2018 roku została rekomendowana w dziedzinie restrukturyzacji i upadłości, a od 2019 roku jest wyróżniana w kategorii „Next Generation Partners” w tej dziedzinie.

Zobacz debaty:

Magdalena Pyzik
Rymarz Zdort Maruta
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie