Magdalena Szwarc – Bakuła

Dyrektor Obszaru Prawnego Santander Bank Polska S.A.
Magdalena Szwarc – Bakuła
Santander Bank Polska S.A.

bio

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jest także absolwentką Studiów Podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (Prawo Spółek Handlowych) oraz na Uniwersytecie w Illinois (Executive MBA).

W Santander Bank Polska zajmowała się początkowo obsługą prawną w obszarze działalności maklerskiej, a następnie objęła stanowisko dyrektorki Departamentu Obsługi Prawnej Biznesu. Obecnie pełni funkcję dyrektorki Obszaru Prawnego, gdzie odpowiada za wszystkie obszary obsługi prawnej Banku.

Zobacz debaty:

Magdalena Szwarc – Bakuła
Santander Bank Polska S.A.

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie