Małgorzata Chruściak

Członek Rady Nadzorczej, BNP Paribas Bank Polska S.A.
Małgorzata Chruściak
BNP Paribas Bank Polska S.A.

bio

Małgorzata Chruściak jest prawniczką z ponad 25 letnią praktyką we wspieraniu biznesu, a także coachem i mentorką biznesu akredytowaną przy European Mentoring and Coaching Council. Małgorzata ma bogate doświadczeniem w budowaniu i zarządzaniu zespołem prawnym, wspieraniu rozwoju zawodowego jego członków oraz przeprowadzaniu zespołu przez zmianę i reorganizację. Swoją ekspertyzę biznesową i doświadczenie przywódcze zdobywała w instytucjach finansowych i renomowanych międzynarodowych kancelariach, w tym przez 10 lat na pozycji partnera.
Pełni także rolę członkini Rady Nadzorczej BNP Paribas Bank Polska SA.

Przez wiele lat uznawana za czołowego eksperta z zakresu regulacji rynku finansowego, co potwierdzają coroczne rekomendacje w najbardziej prestiżowych międzynarodowych rankingach prawniczych. W 2021 r. Miesięcznik Forbes Women wymienił Małgorzatę w zaszczytnym gronie 25 prawniczek wspierających biznes.

Od 2020 r. w ramach własnej marki „Mentoring dla Prawników” wspiera prawniczki i prawników w budowaniu kariery zawodowej, marki osobistej oraz wzmacnianiu kompetencji przywódczych na różnym etapie rozwoju kariery zawodowej. Prowadzi warsztaty rozwojowe dla prawników, których celem jest wzmacnianie kompetencji przywódczych oraz zwiększenie zaangażownia i motywacji czonków zespołu i poprawa wzajemnej komunikacji.

Zobacz debaty:

Małgorzata Chruściak
BNP Paribas Bank Polska S.A.
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie