Małgorzata Kamińska

Dyrektor Departamentu Transformacji i Rozwoju Doświadczeń Klienta, Rzecznik Klienta BNP Paribas Bank Polska S.A.
Małgorzata Kamińska
BNP Paribas Bank Polska S.A.

bio

W BNP Paribas od trzech lat, wcześniej w branży telco. Pasjonatka Customer Experience i wszelkich aktywności związanych z budowaniem doskonałości dla Klienta. W Banku BNP Paribas odpowiada za transformację organizacji w sposób zgodny z głosem Klienta, budowanie kultury proklienckiej oraz zarządzanie procesem rozpatrywania reklamacji. Pełni też funkcję Rzecznika Klienta.

Zaczynała od projektów optymalizujących i doskonalących procesy oraz zarządzanie kanałami kontaktu z Klientem. Od wielu lat buduje i wdraża strategie jakościowe i retencyjne.

Certyfikowany Project Manager, Absolwentka Executive MBA i Akademii Psychologii Przywództwa. Liderka w programie Kobiety Zmieniające BNP Paribas.

Prywatnie mama Anastazji, zapalony nurek i fanka crossfitu.

Małgorzata Kamińska
BNP Paribas Bank Polska S.A.
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie