Marc Niederkorn

Partner, McKinsey & Company
Marc Niederkorn
McKinsey & Company

bio

Marc Niederkorn jest partnerem w luksemburskim biurze McKinsey & Company, gdzie odpowiada za działalność Praktyki Płatności w regionie EMEA. Współpracuje z różnorodnymi podmiotami z obszaru usług finansowych, pozafinansowych i technologicznych, realizując wspólne projekty w szerokim zakresie zagadnień strategicznych, operacyjnych i organizacyjnych.

Marc jest jednym z ekspertów McKinsey w obszarze przetwarzania płatności, poprawy ich efektywności (lean operations), a także płatności bankowych. Regularnie dostarcza treści do publikacji „McKinsey on Payments” i często wypowiada się w tym sprawach podczas najważniejszych konferencji branżowych. Przed dołączeniem do zespołu McKinsey w 1995 roku Marc pracował jako analityk biznesowy w firmie Mercer Management Consulting w Paryżu, Londynie oraz Waszyngtonie, jak również jako wspólnik w grupie FIG M&A, będącej częścią Morgan Stanley w Londynie.

W 1990 roku uzyskał tytuł licencjata w jednej z najbardziej prestiżowych uczelni biznesowych w Europie, HEC Paris, otrzymując wyróżnienie dziekana. W 1995 roku uzyskał tytuł MBA na Uniwersytecie Stanforda jako jeden z najwyżej ocenionych absolwentów (Arjay Miller Scholar).

Zobacz debaty:

Marc Niederkorn
McKinsey & Company
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie