Marcin Dzienniak

Wiceprezes Zarządu, Operator Chmury Krajowej
Marcin Dzienniak
Operator Chmury Krajowej

bio

Marcin Dzienniak to manager z 20 letnią praktyką międzynarodową i krajową w realizacji projektów biznesowych i technologicznych w sektorze finansowym zdobytą w największych firmach konsultingowych. Od 2021 dołączył do zarządu Chmury Krajowej, gdzie odpowiada za obszar technologii. W latach 2018 – 2020 pracował w PKO Banku Polski o na stanowisku Dyrektora Departamentu Rozwoju Aplikacji Sprzedażowych i Wsparcia oraz Dyrektora Formacji Cloud Center of Excellence w ramach którego kierował Programem Transformacji Technologicznej Road2Cloud. W latach 2018 -2013 pracował w firmach konsultingowych Accenture i BCG. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Informatyka i Ekonometria oraz Finanse i Bankowość, ukończył również Executive Leadership Development Program na Uniwersytecie Stanforda.

Marcin Dzienniak
Operator Chmury Krajowej
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie