Marcin Kruczyk

Dyrektor w zespole Artificial Intelligence & Data, Deloitte
Marcin Kruczyk

bio

Marcin jest dyrektorem odpowiedzialnym za usługi Advanced Analytics i Artificial Intelligence w zespole AI & Data. Specjalizuje się w analizie danych i uczeniu maszynowym. W swojej karierze realizował projekty na czterech kontynentach dla wielu różnych branż. Wdrażane przez niego rozwiązania obejmują modele scoringowe, modele decyzyjne, modele wykorzystujące techniki Text Mining oraz silniki rekomendacyjne. Marcin jest również co-funderem startupu Genegoggle, który stworzył nowatorską metodę analizy trójwymiarowej struktury DNA. Jako jeden ze zwycięzców Illumina Inc. Acceleration Program, Genegoggle realizuje projekty naukowe dotyczące medycyny spersonalizowanej oraz, w porozumieniu z ESA i NASA projekty dotyczące wpływu promieniowania na układ odpornościowy człowieka.”

Zobacz debaty:

Marcin Kruczyk

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie