Marcin Nadolny

Head of EMEA Fraud & AML, SAS Institute
Marcin Nadolny
SAS Institute

bio

Marcin Nadolny odpowiada w SAS Institute za praktykę Fraud & AML w regionie EMEA. Pracuje z międzynarodowym zespołem ekspertów od nadużyć, konsultantów biznesowych i data scientistów wspierających inicjatywy anty-fraudowe oraz inicjatywy AML w sektorze finansowym w regionie. Marcin i jego zespół doradzają bankom, procesorom płatności oraz ubezpieczycielom w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie jak wykorzystując najnowsze technologie i sztuczną inteligencję zwalczać nadużycia i przestępstwa finansowe w cyfrowym świecie.

Marcin jest doświadczonym ekspertem anty-fraudowym, ale również data scientist i ekspertem w zakresie zastosowań zaawansowanej analityki i machine learning w biznesie. Posiada ponad 18 lat doświadczenia zawodowego, które zdobywał w SAS, jak również również w PwC, Toyota Bank oraz w DaimlerChrysler R&D. Brał udział w licznych projektach obejmujących m.in. tworzenie strategii anty-fraudowych opartych o machine learning i analitykę sieci powiązań. Kierował zespołem analityków wdrażających platformę SAS Enterprise Fraud Management w ramach największego wdrożenia antyfraudowego na polskim rynku w PKO Banku Polskim.

Jest absolwentem matematyki na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów Master of Applied Computer Science na Albert-Ludwigs-University Freiburg w Niemczech.

Zobacz debaty:

Marcin Nadolny
SAS Institute
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie