Marcin Pisarski

Partner i Lider Data Technology, EY Polska
Marcin Pisarski
EY Polska

bio

Partner i Lider Data Technology oraz Insurance Technology Platform w EY

Doradca w zakresie transformacji biznesowych i technologicznych z ponad 15-letnim doświadczeniem z sektorze finansowym. Prowadzi złożone, międzynarodowe projekty, a także zarządza wdrożeniami systemów produktowych, portali oraz rozwiązań BPM. Integruje wiele obszarów, by ich synergia przyniosła maksymalne wartości dla klienta, w tym strategię, optymalizację i automatyzację procesów, zarządzanie zmianą, wybór technologii, wykorzystanie danych a także rozwiązań AI.

Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (SGH) na kierunkach: Finanse i Bankowość oraz Metody Ilościowe w Ekonomii i Systemy Informacyjne.  Posiada szereg certyfikatów w zakresie zarządzania projektami (np. PMP, Agile), architektury (TOGAF) oraz rozwiązań Microsoft.

Zobacz debaty:

Marcin Pisarski
EY Polska

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie