Maciej Tarnawski

Dyrektor Zarządzający, Santander Bank Polska S.A.
Maciej Tarnawski
Santander Bank Polska S.A.

bio

Maciej Tarnawski – dyrektor zarządzający w Santander Bank Polska odpowiedzialny za finansowanie project finance, konsorcjalne, akwizycyjne i LBO, a także emisję obligacji i euroobligacji oraz doradztwo dłużne. W ostatnich latach, finansowanie zielonej energii oraz finansowania związane z celami ESG oraz sustainable stanowią jedne z głównych obszarów działania Santander w Polsce oraz zespołu Macieja. W tym czasie, zespół kierowany przez Macieja sfinansował projekty wiatrowe oraz fotowoltaiczne o mocy blisko 500MW oraz zorganizował pierwsze w Polsce finansowanie kredytowe ESG oraz pierwsze emisje obligacji w powiązane z celami ESG oraz sustainable.
Do czasu objęcia tej roli w Santander, doświadczenie zawodowe zdobywał w Polsce i zagranicą w zespołach structured finance oraz DCM w Banku Handlowym, ABN AMRO, Sumitomo Mitsui Banking Corporation, Banku BPH i Banku Pekao. Przed dołączeniem do Santander Bank Polska w 2014 roku kierował zespołem DCM w Banku Pekao.

Zobacz debaty:

Maciej Tarnawski
Santander Bank Polska S.A.

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie