Mateusz Chachulski

Członek Zarządu Cenatorium
Mateusz Chachulski
Cenatorium

bio

Przedsiębiorca i ekspert z doświadczeniem w budowie i rozwoju rozwiązań IT łączących nowe technologie (m.in. machine-learning) z systemami informacji o przestrzeni (GIS); doświadczenie m.in. w systemach automatycznego szacowania wartości nieruchomości, analiz przestrzennych, systemów zarządzania procesami na nieruchomościach.

Autor i współautor szeregu dokumentów strategicznych z zakresu planowania przestrzennego, analiz urbanistycznych, projektów rewitalizacji i przekształceń przestrzeni miejskiej. Uczestniczył i prowadził interdyscyplinarne projekty na rzecz największych firm infrastrukturalnych w Polsce (PSE Operator SA, PGNiG, PTPiREE, EPC SA i inni).

Współtwórca rozwiązań firmy Cenatorium, od powstania spółki odpowiedzialny za rozwój produktów i działalność operacyjną, w tym realizację największej w Polsce bazy danych informacji o transakcjach na rynku nieruchomości oraz systemu automatycznej wyceny nieruchomości (AVM).

Jako ekspert wspierał m.in. Ministerstwo Cyfryzacji w zw. z projektami krajowej integracji danych przestrzennych, oraz był członkiem zespołu ekspertów przy Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju dla potrzeb stworzenia Standardu “Określanie wartości nieruchomości przy zastosowaniu metody analizy statystycznej rynku”.

Zobacz debaty:

Mateusz Chachulski
Cenatorium
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie