Mateusz Mazur

Associate Partner, Lider obszaru Cloud Enablement, EY
Mateusz Mazur
EY

bio

Mateusz jest liderem zespołów Cloud Enablement oraz IT Advisory. W praktyce, nie ogranicza się do obszaru doradztwa, ale również prowadzi i nadzoruje skomplikowane projekty z dużym akcentem technologicznym.

Jest menadżerem z ponad 18-letnim doświadczeniem w obszarze wytwarzania i wdrażania oprogramowania. Zarządzał dużymi programami oraz projektami transformującymi organizacje w kierunku zwinności, zarówno od strony technologicznej jak i operacyjnej.

Doświadczenie zawodowe zdobywał instytucjach finansowych i telekomunikacyjnych. Poznał wyzwania technologiczne z trzech perspektyw: klienta, integratora oraz doradcy.

Zobacz debaty:

Mateusz Mazur
EY
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie