Michał Cebula

Prezes Zarządu Heritage Real Estate
Michał Cebula
Heritage Real Estate

bio

Innowator, który definiuje strategię firmy, wyznacza kierunki jej działalności oraz podejmuje strategiczne decyzje biznesowe.

W unikalny sposób zarządza procesem inwestycyjnym, łącząc aktywa niematerialne takie jak: kultura, wartości, wiedza, relacje, kompetencje, przywództwo i komunikacja z pragmatycznym ukierunkowaniem na cele umożliwiając budowę znacznych przewag konkurencyjnych organizacji, zapewniając jej najwyższą możliwą rentowność i bezpieczeństwo.

Inicjator projektów na rzecz przejrzystości rynku nieruchomości. Projektant propozycji zmian legislacyjnych w Polsce, współpracuje przy projektach wspólnie m.in z agendą Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz Bankiem Światowym.

Michał Cebula
Heritage Real Estate
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie