Michał Jackowiak

Prezes Zarządu, ECOM
Michał Jackowiak
ECOM

bio

Michał Jackowiak, CEO, współzałożyciel @ecom.software, entuzjasta i praktyk metodyk Agile. Przedsiębiorca z ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu firmami technologicznymi. Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, specjalizację ukończył w Katedrze Technologii Informacyjnych pod kierunkiem prof. dr hab. inż. Wojciecha Cellarego. Wcześniej m.in. założyciel i CEO spółki JADE, kupionej w 2012 roku przez francuską firmę Bull, później Atos. W grupie Atos przez 5 lat piastował stanowisko CMO & Board Member. Absolwent programu HEC Business Executive & Leadership Program.

Od 4 lat rozwija firmę ecom.software specjalizującą się budowaniu rozwiązań dla branży ubezpieczeniowej – Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz Multiagencji. Współtwórca InsurTech’ów, m.in. platformy SaaS AgentBox.

Zobacz debaty:

Michał Jackowiak
ECOM
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie