Michał Kurowski

Dyrektor ds. Transformacji IT, Grupa Raiffeisen Bank International
Michał Kurowski
Grupa Raiffeisen Bank International

bio

Dyrektor ds. Transformacji IT w Grupie Raiffeisen Bank International z siedzibą w Wiedniu. Odpowiada za grupowy program transformacji którego częścią są transformacja chmurowa (od migracji, po finops), wymiana i modernizacja grupowych CBS, wdrożenie nowego modelu zarzadzania danymi w oparciu o data mesh oraz budowa centrów technologicznych.

Michał całą karierę specjalizuje się w sektorze finansowym, która rozpoczynał w warszawskim biurze PwC gdzie docelowo prowadził zespół Strategii i Operacji dla sektora finansowego, ale pracując w całym regionie w ponad 20 krajach.

Przygodę z technologią rozpoczął kilka lat temu, po dołączeniu do RBI, dzięki czemu skupia się głównie na impakcie biznesowym które można wygenerować poprzez transformacje technologiczną.

Prywatnie, jest fanem łączenia podróży i sportów (nurkowanie, wspinaczka, narty, alpinizm, kitesurfing).

Zobacz debaty:

Michał Kurowski
Grupa Raiffeisen Bank International

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie