Milan Wojcieszek

Econverse, University of Amsterdam
Milan Wojcieszek
Econverse, University of Amsterdam

bio

Milan Wojcieszek jest studentem drugiego roku na kierunku Political Science na University of Amsterdam. Pełni także rolę Chief Media Officer w Econverse, fundacji, która rozwija przedsiębiorczość wśród utalentowanej młodzieży. Oprócz tego Milan pracuje jako dziennikarz działu zagranicznego w Gazecie Wyborczej i asystent Profesora Manfreda Philippa z City University of New York. Dodatkowo współpracuje z Centrum Stosunków Międzynarodowych w Warszawie, gdzie łączy praktykę dziennikarską z naukowym podejściem do stosunków międzynarodowych. Zdobywa doświadczenie w różnych obszarach, łącząc pracę i studia w różnych krajach, co pozwala mu na ciągłe rozwijanie swoich umiejętności i pogłębianie zrozumienia dla międzynarodowego kontekstu polityki i ekonomii.

Zobacz debaty:

Milan Wojcieszek
Econverse, University of Amsterdam
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie