Natalia Lechmanova

Senior Economist, Europe & Middle East Africa, Mastercard Economic Institute
Natalia Lechmanova
Mastercard Economic Institute

bio

Jako Senior Economist na region EMEA w Mastercard Economic Institute, Natalia odpowiada za opracowywanie i dostarczanie zróżnicowanych analiz ekonomicznych, finansowych, politycznych i rynkowych klientom Mastercard oraz decydentom, a także w ramach organizacji.

Natalia ma ponad 20-letnie doświadczenie w dziedzinie badań i analiz ekonomicznych. Zanim dołączyła do zespołu Mastercard, była szefem działu Sovereign and Economic Risk na Europę i Afrykę Środkowo-Wschodnią w Goldman Sachs w Londynie, gdzie odpowiadała za analizę dynamiki makroekonomicznej, finansowej, geopolitycznej i społecznej w tym regionie, a także za rozpoznawanie krótko – i długoterminowych trendów oraz budowanie scenariuszy dla gospodarki światowej.
Przed Goldman Sachs, Natalia zajmowała stanowisko starszego ekonomisty w Standard Chartered Bank, gdzie koncentrowała się na zagadnieniach ryzyka krajowego na rynkach wschodzących oraz w badaniach tematycznych dotyczących przywództwa. Spędziła też kilka lat jako starszy konsultant w NERA Economic Consulting w Nowym Jorku, zajmując się doradztwem ekonomicznym dla firm w kwestiach związanych z regulacjami, polityką publiczną i sporami sądowymi. Natalia rozpoczęła swoją karierę zawodową w Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju w Paryżu, w której reprezentowała interesy środowisk biznesowych krajów członkowskich tej organizacji.

Natalia uzyskała licencjat w dziedzinie ekonomii międzynarodowej i spraw międzynarodowych na Uniwersytecie Amerykańskim w Paryżu, tytuł magistra w London School of Economics and Political Science oraz tytuł MBA w INSEAD.

Zobacz debaty:

Natalia Lechmanova
Mastercard Economic Institute
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie