Oskar Sokoliński

Partner w warszawskim biurze McKinsey & Company, lider praktyki instytucji finansowych
Oskar Sokoliński
McKinsey

bio

Oskar Sokoliński doradza klientom z czołowych firm globalnych i regionalnych z sektora ubezpieczeniowego. Jest ekspertem w dziedzinie transformacji likwidacji szkód, sprzedaży, pricingu oraz strategii.

Posiada ponad 8-letnie doświadczenie w pracy w instytucjach finansowych w Niemczech i Europie Środkowo-Wschodniej, gdzie kierował ponad 25 projektami, w tym wieloma w Polsce.

W latach 2012-2014 pracował dla PwC Polska, a między 2010 a 2012 r. dla Aviva Polska.

Studiował informatykę i ekonometrię na Uniwersytecie Warszawskim oraz ukończył studia podyplomowe z zarządzania projektami w Szkole Głównej Handlowej.

Zobacz debaty:

Oskar Sokoliński
McKinsey
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie