Paulina Skrzypińska

Chief Innovation Officer, BNP Paribas Bank Polska S.A.
Paulina Skrzypińska
BNP Paribas Bank Polska S.A.

bio

Paulina Skrzypińska – Chief Innovation Officer w Banku BNP Paribas Polska SA. Ma 14-letnie doświadczenie w pracy dla inkubatorów, parków naukowo-technologicznych i funduszy inwestycyjnych, zarówno przy inicjatywach regionalnych, krajowych, jak i międzynarodowych. Była współorganizatorką regionalnej społeczności startupowej. Absolwentka 3 uczelni. W BNP Paribas od 2017 roku. Jej zespół wsparł ponad 16 wdrożeń startupów i pierwszą w historii banku inwestycję w startup, Autenti. Współautora „Kodeksu współpracy ze startupami” – jednego z najbardziej efektywnych procesów wprowadzania startupów do korporacji oraz „Zaklinaczy Słoni” – poradnika dla młodych firm technologicznych i korporacji dążących do efektywnej współpracy. W 2022 roku, jej zespół we współpracy z Obszarem Bankowości MŚP i Bankowości Korporacyjnej, uruchomił ofertę finansową dla innowacyjnych firm.

Zobacz debaty:

Paulina Skrzypińska
BNP Paribas Bank Polska S.A.
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie