Paweł Gula

Prezes Zarządu, VerdIT sp. z o.o.
Paweł Gula
VerdIT sp. z o.o.

bio

Posiada ponad siedemnastoletnie doświadczenie w pracy w obszarze nowych technologii. W swojej karierze przeszedł przez kolejne etapy doświadczenia zawodowego począwszy od administratora baz danych, konsultanta IT, inżyniera wsparcia oprogramowania, kierownika projektów, dyrektora w działach IT, głównie w obszarach ubezpieczeń, bankowości oraz bezpieczeństwa IT. W latach 2010-2013 pracował w firmie Wincor Nixdorf Sp. z o.o., a następnie w Vendere Expert S.A. na stanowisku Dyrektora Biura Badań i Rozwoju oraz w spółce MCX Systems. W latach 2016-2017 związany z Bankiem BPS S.A. na stanowisku Wicedyrektora Departamentu Informatyki. Od września 2018 r. do kwietnia 2019 r. pracował w Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych Sp. z o. o., wcześniej IT BPS Sp. z o.o., odpowiadając za koordynowanie prac zespołów projektowych. W latach 2019-2020 ponownie związany z Bankiem BPS na stanowisku Wiceprezesz Zarządu do spraw IT i operacji. Od czerwca 2020 na stanowisku prezesa Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych S.A. Ukończył Wyższą Szkołę Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie, studia podyplomowe w Instytucie Automatyki i Informatyki Stosowanej na Politechnice Warszawskiej oraz studia Audytu wewnętrznego oraz Rozwiązań prawnych dla menedżerów i przedsiębiorców w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Paweł Gula
VerdIT sp. z o.o.

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie