Paweł Minkina

Wiceprezes Zarządu Centrum Prawa Bankowego i Informacji, Redaktor naczelny Bank
Paweł Minkina
Centrum Prawa Bankowego i Informacji, Miesięcznik BANK

bio

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów MBA Digital Transformation Politechniki Warszawskiej. W latach 2005 – 2006 prezes Koła Naukowego Prawa Bankowego Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2007 roku pracował w Związku Banków Polskich, od 2015 jako doradca zarządu Związku Banków Polskich. W roku 2013 stażysta w Europejskiej Federacji Bankowej w Brukseli w dziale komunikacji i prawnym. W latach 2016-2022 pełnił funkcję sekretarza Rady PR przy Związku Banków Polskich. Od 2020 roku jest redaktorem naczelnym Miesięcznika Finansowego BANK, profesjonalnego pisma środowiska bankowego, nieprzerwanie istniejącego ponad 30 lat. Od 2022 roku jest również wiceprezesem zarządu Centrum Prawa Bankowego i Informacji. CPBiI to firmą o ugruntowanej pozycji w obszarze wymiany informacji, instytucjonalnego doradztwa prawnego, szkoleń i działalności informacyjnej skierowanej do banków.

Zobacz debaty:

Paweł Minkina
Centrum Prawa Bankowego i Informacji, Miesięcznik BANK

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie