Piotr Bodył Szymala

Doradca Prezesa Zarządu, Santander Bank Polska S.A.
Piotr Bodył Szymala
Santander Bank Polska S.A.

bio

Piotr Bodył SzymalaLegal & Regulatory Counsellor, Doradca Prezesa Zarządu Santander Bank Polska SA (związany z tym Bankiem od prawie trzech dekad), radca prawny, doktor nauk hum., wykładowca akademicki. Ukończył Wydział Prawa i Administracji UAM w Poznaniu, ale też Szkołę Integracji Europejskiej  (Leopold-Franzens-Universität Innsbruck w Austrii), był stypendystą University of Aarhus w Danii i T.M.C. Asser Instituut – Institute for Private and Public International Law, International Commercial Arbitration and European Law w Hadze w Holandii.

Autor ponad 50 artykułów naukowych, popularnonaukowych poświęconych prawu gospodarczemu, prawu instytucji finansowych (banków), w tym regulacjom konsumenckim, ochronie danych osobowych oraz AML.  Publikował w „Rzeczpospolitej”, “Dziennika Gazeta Prawna” oraz periodykach „Rejent”, „Prawo Bankowe” i  „Monitor Prawa Bankowego”.

Niezależny ekspert współpracujący z think tank’ami promującymi wolności gospodarcze i zrównoważony rozwój.

Zobacz debaty:

Piotr Bodył Szymala
Santander Bank Polska S.A.

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie